AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Kongresi


Bu haber 2018-04-14 09:00:49 eklenmiş ve 396 kez görüntülenmiştir.
AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Kongresi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, 15 Temmuz'da Cumhuriyete, millete, halka kastedildiğini belirterek, "Sen altı ok diyorsun. Cumhuriyetçilik, halkçılık, milliyetçilik, devletçilik diyorsun. Cumhuriyete kastediliyor, 15 Temmuz'da kastedildi. Sen neredeydin? Bir yerlere gizlenmiş, kumandayla zapping yapıyordun. Cumhuriyete, millete, halka kastedildiğinde, nerede bu parti? O okları ne yaptınız acaba, nerelere sakladınız?" dedi.

Albayrak, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Kongresi'nde yaptığı konuşmada, AK Parti siyasetinin, hizmet siyasetçiliği noktasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 1994'te İstanbul belediye başkanı olmasıyla, partinin kuruluşundan bugüne kadar Türkiye ile iç içe geçmiş bir söylem olduğunu vurguladı.


Sormak lazım. O zaman, bu teşkilat olarak bize düşen, dışarıda milyonlar var. Bir hedef koyduk, yüzde 60, 61, 65, İnşallah en yükseği almamız lazım. Bugün burada artık AK Parti siyasetinin temelini oluşturan hizmet siyasetinin ötesinde, ülkenin beka ve büyük ve güçlü Türkiye hedefi doğrultusunda bir söylemle seçmenlerimizi uyandırmamız lazım. 'Gözleri var görmez, kulakları var duymaz, dilleri var hakikati söyleyemez' kesimi için Enerji Bakanı olarak enerji tasarrufu yapacağız, bunlar için enerji harcamayacağız. Bu içinden geçtiğimiz ateş çemberinin farkında olmayan, ulusal güvenlik sorunu haline dönüşmüş CHP ikliminin başındaki zatın yediği haltları görmeyen vatandaşımız olabilir, dostumuz, komşumuz olabilir. Bunları iki omzundan silkeleyip, uyandırmak AK Parti gönüllüsü, dava dostu olarak, sizlere ve bizlere düşüyor.
 
Kongrede Serkan Acar başkanlığındaki tek liste oylandı.
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GAZİOSMANPAŞA haberleri
E-Mail Bülten Kaydı
DÖVİZ KURLARI
Kur Alış Satış
Dolar 5.3392 5.3606
Euro 6.0865 6.1109
Arşiv Arama
- -
Anket
DurumHaber - Bölgenin Güçlü Sesi©
Copyright 2007 - 2015 DurumHaber. Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz